Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla ma wszechstronne zastosowanie w medycynie estetycznej. Poprawia mikrokrążenie, dzięki temu dotlenia i odżywia obszary dotknięte łysieniem i zmianami łuszczycowymi. Zabieg aktywuje komórki i ich metabolizm, detoksykuje skórę, reguluje wydzielanie łoju, rozszerza naczynia skóry i przyspiesza transfer tlenu w komórkach oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. To przełom w zwiększeniu procesów naprawczych skóry – poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych, rozszerzenia istniejących i aktywację komórek tłuszczowych. Urządzenie do karboksyterapii wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, w usuwaniu blizn i rozstępów, redukcji cieni pod oczami oraz w leczeniu wypadania włosów.
Jeśli chcesz pozbyć się niedoskonałości i poprawić wygląd skóry umów się na zabieg.
Dla kogo jest przeznaczony zabieg?
- łuszczyca i rozproszone wypadanie włosów (nie androgenowe), często spowodowane jest niedoborem żelaza, stresem, problemami z tarczycą.
- redukcja rozstępów.
- usuwanie cellulitu,
- redukcja tkanki tłuszczowej,
- zmarszczki,
- blizny,
- przywrócenie jędrności i elastyczności skóry na twarzy i całym ciele,
- zwiększenie grubości i gęstości skóry,
- zwiotczenie skóry,
- podwójny podbródek,
- opuchlizna i cienie pod oczami,
Przeciwwskazania?
- grzybica
- łojotokowe zapalenie skóry
- łupież
- stany zapalne
- choroba nowotworowa
- ciąża
- cukrzyca
- zaburzenia psychiczne
Jak wygląda zabieg?
Karboksyterapia to inaczej proces wstrzykiwania odpowiednich dawek gazu CO₂ pod lub śródskórnie . Dyskomfort po wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę ustępuje po kilku minutach.